אם אתם גרים בדירה ישנה בגוש דן, סביר שלא פעם אתם מחפשים אינסטלטור במרכז אשר יחלץ אתכם מהצרה אליה נקלעתם הפעם. סתימה בשירותים, רטיבות בקיר, פיצוץ של צינור- כל אלה מצבים לא נעימים בלשון המעטה המחייבים אתכם למצוא אינסטלטור במרכז באופן מהיר ולקוות שגם יהיה מקצועי וזמין. אין ספק שאינסטלטור הוא אחד מבעלי המקצוע שמומלץ לחפש כשאתם בראש שקט, למצוא מישהו שנראה לכם מקצועי ואמין ולשמור את המספר שלו בנייד לשעת הצורך. בעצם, אם כבר הגעתם עד לכאן מצאתם אינסטלטור במרכז שהוא מקצועי, מיומן ובעל כל הכלים לפתרון כל בעיה. ש.ש. יסודות בהנהלת הקבלן שי ששון היא חברת שיפוצים ואינסטלציה שתוכל לסייע לא רק בבעיה בצנרת אלא במגוון שיפוצים.

אינסטלטור במרכז עם הכלים החדשניים ביותר

זוכרים את תיבת הכלים שאינסטלטורים ובעלי מקצוע אחרים היו מביאים איתם? אז זהו, שהיום עומדים לרשות אינסטלטור במרכז ובכלל גם כלים חדשניים הרבה יותר. במקום לשבור את קירות הבית עם פטיש כדי לאתר את חלק הצינור הפגום ולהחליפו כשהקיר חשוף, היום יש כלים שיחסכו את ההרס. אינסטלטור במרכז שנחשב מקצועי ועדכני יביא איתו כלים כמו מצלמה תרמית המסייעת לאתר מקור נזילה ומצלמת סיב אופטי שניתן להחדיר עם כלים זעירים וכך להחליף את חלק הצינור הפגום מבלי להגיע אליו באופן ישיר, ממש כמו ניתוח. ישנם כלים נוספים כמו מצלמה רובוטית וכלים רבי עוצמה לשחרור סתימה בצינור, למשל כזו שנוצרת על ידי שורשים, מה שסביר שנתקלתם או תיתקלו בו אם אתם גרים במרכז באזור עם עצים רבים.

משפצים את האמבטיה? החליפו גם צנרת

התקלות במערכת האינסטלציה יכולות כאמור להיות רבות. אינסטלטור במרכז, במיוחד באזורים עם בתים ישנים נתקל באין ספור תקלות שנוצרות בגלל צנרת ישנה. אם אתם עומדים לפני שיפוץ באמבטיה או במטבח אל תדלגו על עניין הצנרת. רבים מעדיפים להשאיר את מה שלא רואים כמו שהוא ולהתמקד בהחלפת הריצוף, החיפוי והכלים הסניטרים. אם תמצאו קבלן שיפוצים המבצע גם עבודות אינסטלציה כמו ש.ש. יסודות תוכלו, ואף מומלץ לעשות זאת, להחליף את כל מערכת האינסטלציה יחד עם השיפוץ והחברה תדאג להכל כשאתם יכולים  להיות בראש שקט.

אינסטלטור במרכז

אינסטלטור מומלץ במרכז

במיוחד באזור המרכז, אזור עם בניה צפופה שחלק משמעותי ממנה הוא בניה ישנה, תקלות במערכת האינסטלציה הן רבות. ישנם גם אזורים בהם נעשה פינוי בינוי כשבבתים אמנם מערכת האינסטלציה מוחלפת אך התשתיות בשכונה לא תמיד עומדות בעומס. לכן, אינסטלטור מומלץ במרכז שאתם יודעים שניתן לסמוך עליו לא רק בתקלות פשוטות אלא גם במורכבות יעשה לכם חיים קלים בהרבה. אז רגע לפני שהתקלה הבאה מגיעה זה הזמן לחפש אינסטלטור מומלץ במרכז. תוכלו לשאול חברים או משפחה האם יש להם אינסטלטור שהם מרוצים ממנו. חברת ש.ש. יסודות היא חברת שיפוצים ואינסטלציה בעלת ניסיון של 30 שנה במגוון פרויקטים בארץ ובחו"ל שתטפל בבעיות אינסטלציה קלות ומורכבות במהירות ומקצועיות.

מתי להזמין אינסטלטור מומלץ במרכז?

אחרי שמצאתם אינסטלטור מומלץ במרכז שתוכלו להזעיק בשעת צרה, איך בכלל תדעו ששעת הצרה הזו הגיעה? מתי בכלל כדאי להזמין אינסטלטור? רצוי לא לחכות עד לרגע האחרון, עד שאין ברירה, אלא לתפוס את הבעיה רגע לפני שהיא מתפרצת. למשל, אם שמתם לב שחשבון המים קפץ בלי סיבה מוצדקת, יתכן שישנה נזילה בצנרת או בניאגרה וכדאי לאתר אותה כי נזילה שלא מטופלת תגרום לנזק. אם שמתם לב לנפיחות בקיר או כתם קטן של רטיבות כדאי להזמין אינסטלטור מומלץ במרכז שגם מתמחה באיתור נזילות. במצב שהמים יורדים לאט במקלחת או בכיור כדאי להזמין את האינסטלטור לפני שהירידה האיטית תהפוך לסתימה ולכיור מוצף.

איך לבחור את האינסטלטור?

כאמור, המלצות של חברים או משפחה הן אופציה טובה להכיר אינסטלטור מומלץ במרכז שהוא מקצועי ואמין כי אתם מתבססים על ניסיון של אחרים. אם לא חברים או משפחה כדאי לחפש המלצות באינטרנט. בנוסף, כדאי לחפש אינסטלטור עם אתר אינטרנט כי הדבר מראה רצינות ומקצועיות. באתר כדאי לראות מה המידע שיש בו, ולבדוק פרויקטים קודמים שלו, במיוחד אם אתם צריכים יותר מתיקון תקלה קטנה ופשוטה אלא פרויקט רציני יותר של החלפת הצנרת או איתור נזילות הדורש מומחיות וכלים מתאימים. מחפשים אינסטלטור מומלץ במרכז? חברת ש.ש. יסודות תספק לא רק שירותי אינסטלציה מגוונים אלא כל מה שקשור בשיפוצים.