אם התעוררתם וגיליתם להפתעתכם הצפה בשירותים אתם לא לבד. תקלות במערכת האינסטלציה, הן בצנרת הביוב והן בצנרת המים הנקיים או האפורים קורות כל הזמן. בבתים רבים בארץ הצנרת היא ישנה, שחוקה ומחלידה כך שסדקים בה הם עניין שבשגרה. כדי שתצליחו לצאת מההלם, עדיף להיערך מראש. אם אתם גרים באזור ראשון והסביבה, חפשו עוד לפני התקלה אינסטלטור בראשון שתוכלו להזמין כשהתקלה צצה, ושלא יהיה ספק, היא כנראה תצוץ, במיוחד באזור עם בניה לא חדשה (אך גם בשכונות חדשות כי גם בניה לגובה יוצרת לא מעט בעיות). מחפשים אינסטלטור בראשון שיהיה מקצועי, הגון וזמין? חברת ש.ש. יסודות היא חברת אינסטלציה ושיפוצים עם ניסיון של 30 שננה בעבודות אינסטלציה מורכבות יותר או פחות.

אינסטלטור בראשון לאיתור נזילה

אחת התקלות המרגיזות שישנן היא רטיבות לא מוסברת שמתמקמת לה על הקיר בחדר הילדים או בסלון ואין לכם מושג מאיפה הגיעה. במצב כזה יש לחפש אינסטלטור בראשון שגם מתמחה באיתור נזילות ויש לו את כל הכלים לכך. לא כל אינסטלטור בראשון מצויד בכלים המתאימים ומנוסה בכך. איתור נזילות דורש הרבה מאוד סבלנות וגם כלים חדשניים כמו מצלמה תרמית הקולטת את החום באזורים שונים מעבר לקיר וממפה אותם בצבעים לפי החום. מקור הנזילה יהיה קר מסביבתו. לעיתים מקור הנזילה הוא חיצוני וקשור לאיטום לא מספיק ולעיתים פנימי ונובע מסדק בצינור. אינסטלטור בראשון העוסק באיתור נזילות וגם  בשיפוצים ובאיטום הוא בדיוק מה שאתם צריכים. חברת ש.ש. יסודות עוסקת גם בשיפוצים ואיטום מעבר לאינסטלציה כך שאיתה אתם מכוסים.

אינסטלטור של היום – לא מה שהיה פעם

ממש כפי שתחום הניתוחים התפתח בצורה דרמטית בשנים האחרונות וניתן לבצע ניתוחים ללא פתיחה של האזור המנותח, ניתוחים זעיר פולשניים, כך היתה ההתפתחות גם בתחום האינסטלציה. אינסטלטור בראשן ובכלל הדואג להתעדכן ולהצטייד בכלים החדשניים שיש היום לא יצטרך לשבור קירות כדי להחליף חלק פגום של צינור. ממש כמו בניתוח בעזרת מצלמה ומכשירים זעירים גם כאן ישנה מצלמה עם סיב אופטי וכלים זעירים המוחדרים דרך הצנרת עד לחלק הצינור הפגום. לכן, כשאתם מחפשים אינסטלטור בראשון ודאו שהוא מבצע ניתוחים… סליחה, תיקונים, מבלי לשבור לכם קירות ובדרכים החדשניות שיש היום לעשות זאת.