אינסטלטור בראשון לציון

אם התעוררתם וגיליתם להפתעתכם הצפה בשירותים אתם לא לבד. תקלות במערכת האינסטלציה, הן בצנרת הביוב והן בצנרת המים הנקיים או האפורים קורות כל הזמן. בבתים רבים בארץ הצנרת היא ישנה, שחוקה ומחלידה כך שסדקים בה הם עניין שבשגרה. כדי שתצליחו לצאת מההלם, עדיף להיערך מראש. אם אתם גרים באזור ראשון והסביבה, חפשו עוד לפני התקלה אינסטלטור בראשון שתוכלו להזמין כשהתקלה צצה, ושלא יהיה ספק, היא כנראה תצוץ, במיוחד באזור עם בניה לא חדשה (אך גם בשכונות חדשות כי גם בניה לגובה יוצרת לא מעט בעיות). מחפשים אינסטלטור בראשון שיהיה מקצועי, הגון וזמין? חברת ש.ש. יסודות היא חברת אינסטלציה ושיפוצים עם ניסיון של 30 שננה בעבודות אינסטלציה מורכבות יותר או פחות.

אינסטלטור בראשון לאיתור נזילה

אחת התקלות המרגיזות שישנן היא רטיבות לא מוסברת שמתמקמת לה על הקיר בחדר הילדים או בסלון ואין לכם מושג מאיפה הגיעה. במצב כזה יש לחפש אינסטלטור בראשון שגם מתמחה באיתור נזילות ויש לו את כל הכלים לכך. לא כל אינסטלטור בראשון מצויד בכלים המתאימים ומנוסה בכך. איתור נזילות דורש הרבה מאוד סבלנות וגם כלים חדשניים כמו מצלמה תרמית הקולטת את החום באזורים שונים מעבר לקיר וממפה אותם בצבעים לפי החום. מקור הנזילה יהיה קר מסביבתו. לעיתים מקור הנזילה הוא חיצוני וקשור לאיטום לא מספיק ולעיתים פנימי ונובע מסדק בצינור. אינסטלטור בראשון העוסק באיתור נזילות וגם  בשיפוצים ובאיטום הוא בדיוק מה שאתם צריכים. חברת ש.ש. יסודות עוסקת גם בשיפוצים ואיטום מעבר לאינסטלציה כך שאיתה אתם מכוסים.

אינסטלטור של היום – לא מה שהיה פעם

ממש כפי שתחום הניתוחים התפתח בצורה דרמטית בשנים האחרונות וניתן לבצע ניתוחים ללא פתיחה של האזור המנותח, ניתוחים זעיר פולשניים, כך היתה ההתפתחות גם בתחום האינסטלציה. אינסטלטור בראשון ובכלל הדואג להתעדכן ולהצטייד בכלים החדשניים שיש היום לא יצטרך לשבור קירות כדי להחליף חלק פגום של צינור. ממש כמו בניתוח בעזרת מצלמה ומכשירים זעירים גם כאן ישנה מצלמה עם סיב אופטי וכלים זעירים המוחדרים דרך הצנרת עד לחלק הצינור הפגום. לכן, כשאתם מחפשים אינסטלטור בראשון ודאו שהוא מבצע ניתוחים… סליחה, תיקונים, מבלי לשבור לכם קירות ובדרכים החדשניות שיש היום לעשות זאת.

אינסטלטור בראשון – מומלץ ומקצועי

אינסטלטור בראשון הוא איש מקצוע מיומן המתמחה בהתקנה, תיקון ותחזוקה של מערכות אינסטלציה במגורים, במסחר ובתעשייה. אינסטלטור בראשון חיוני להבטחת תפקוד תקין של מערכות אספקת המים, הניקוז והביוב. עבודתם כוללת משימות כמו תיקון צנרת דולפת, התקנה ותיקון מתקנים כמו כיורים, שירותים ומחממי מים, פתיחת סתימות ניקוז וביצוע תחזוקה שוטפת למניעת בעיות צנרת. אינסטלטור בראשון עובד גם בפרויקטים גדולים יותר, כמו תכנון והתקנת מערכות אינסטלציה בבניינים חדשים בראשון. הוא מאומן להשתמש במגוון של כלים וציוד, כולל מפתח ברגים, חותכי צינורות וציוד הלחמה, לעבודה עם חומרים שונים כמו נחושת, PVC וצינורות פלדה. לאינסטלטור בראשון תפקיד מכריע בשמירה על בריאות הציבור ובטיחותם על ידי הבטחת גישה למים נקיים וסילוק שפכים יעיל.

צרו קשר עוד היום עם אינסטלטור מומחה בתחום מזה שנים ולקוחות ממליצים במספר 050-8355584.