גרים בדירה שכורה בת"א בה התשתיות רחוקות מלהיות חדשות (ובעצם לא רק הן…)? סביר שאינסטלטור מבקר אתכם לא מעט בגלל בעיות כאלה ואחרות בתחום האינסטלציה כמו נזילה בניאגרה, רטיבות לא ברורה בקיר, סתימה במקלחת ועוד. אמנם בדירה שכורה לא אתם משלמים אך לרוב בעל הבית יתן לכם את התענוג למצוא אינסטלטור בת"א שיתקן את התקלה. איך למצוא אינסטלטור בת"א שיהיה גם מקצועי ויוכל לתקן כל תקלה במהירות וגם יהיה זמין מתי שרק תצטרכו? למען האמת, בדיוק לשם כך אנחנו כאן. ש.ש. יסודות היא חברת שיפוצים ואינסטלציה בעלת ניסיון ומומחיות בכל סוגי תקלות האינסטלציה ובכלל בשיפוצים בכל סדר גודל. אז בפעם הבאה שתצטרכו אינסטלטור בת"א אתם יודעים לאן לפנות.

איך לבחור אינסטלטור בת"א?

כשרושמים בגוגל אינסטלטור בת"א מופיעים לכם עשרות שמות של אינסטלטורים כך שהבחירה לא קלה. איך לבחור אינסטלטור בת"א שתוכלו לסמוך עליו? ראשית, כדאי לוודא שזהו אינסטלטור מורשה שיש לו אישור רשמי לעסוק בכך. דבר נוסף שיעזור לכם מאוד למצוא אינסטלטור בת"א שמתאים הוא המלצות. אם יש לכם חברים שיצא להם לאחרונה להזמין אינסטלטור והם היו מרוצים מהשירות תוכלו לפנות אליו, במיוחד אם התקלה דומה. אם זו תקלה מורכבת יותר כמו נזילה שיש קודם כל לאתר את המקור, או סתימה בצנרת הביוב בגלל שורשים, מומלץ למצוא חברת אינסטלציה ולא אינסטלטור שעובד לבד. לחברה יהיו כלים רבים יותר לפתרון בעיה מורכבת. בנוסף יש לבדוק זמינות ולהעדיף אינסטלטור בת"א שמכיר היטב את האזור שלכם.

למצוא את האחד ולשים בנייד

כן, אינסטלטור בת"א צריך להיות עם מקום של כבוד בנייד שלכם. אף פעם אי אפשר לדעת מתי תזדקקו לשירותיו, מתי צינור יחליט להתפוצץ או ניאגרה תחליט להיסתם. לכן, עשו את עבודת החיפוש כבר עכשיו (להזכיר לכם, בעצם כבר מצאתם…) והכניסו את ש.ש. יסודות לרשימת אנשי הקשר שלכם. אצלנו תקבלו מקצועיות וניסיון של 30 שנה בארץ ובחו"ל בשיפוצים ואינסטלציה, מחירים הוגנים, תיקון מהיר ובמינימום הרס וגם שירות אדיב. אנו יודעים עד כמה תקלה בצנרת יכולה לתסכל ולבוא בזמן הכי לא מתאים ולשם כך אנחנו כאן לשירותכם.