אינסטלטור מקצועי – שי ששון

מערכת האינסטלציה היא מהמערכות החשובות בבית שבלתי אפשרי לחיות בלעדיה, אך עם זאת אנחנו נוטים לשכוח ממנה ככל שניתן, ולדחות את הטיפול בה גם אם צצים סימנים שהדבר נדרש. נכון לא כיף להתעסק עם המערכת אשר דרכה עוברת הפסולת שגופנו מייצר… לכן הזמינו אינסטלטור מקצועי שיעשה את העבודה. בין אם אתם רואים רטיבות לא מוסברת, המים באסלה לא יורדים היטב או שיש בעיה אחרת אל תחכו. אינסטלטור מקצועי יפתור את הבעיה בתחילתה וימנע מצבים לא נעימים כמו סתימה או הצפה. חברת ש.ש. יסודות בהנהלת הקבלן שי ששון היא חברה המתמחה בשיפוצים כלליים ואינסטלציה כך שתוכל להתמודד עם כל בעיה, מאתגרת ככל שתהיה.

איך לבחור אינסטלטור מקצועי?

בתחום האינסטלציה כמו גם בתחום השיפוצים כולו לא חסרים כאלה המציגים את עצמם כמקצועיים כאשר אין להם הכשרה מתאימה ואישור לעסוק במקצוע. כאשר מחפשים אינסטלטור מקצועי כדאי מאוד לבדוק המלצות. אם ניתן לקבל המלצות מאנשים שאתם מכירים וסומכים עליהם כמובן שהדבר עדיף, אך אם לא, לפחות לבדוק המלצות באינטרנט. בדקו שזהו אינסטלטור מורשה שיש לו אישור רשמי לעסוק בתחום. אם התעודה לא מוצגת באתר או בדף הפייסבוק שלו פשוט בקשו לראות. כך גם לגבי פרויקטים שעשה. אינסטלטור מקצועי צריך לעבוד עם כלים חדשניים שישנם היום כמו מצלמה תרמית או מצלמת סיב אופטי שבעזרתן ניתן לאתר ולטפל בבעיות ללא הרס.

טיפול בכל סוגי הבעיות בקלות ובמהירות

כאמור, ההבדל בין אינסטלטור מקצועי לאינסטלטור מקצועי פחות הוא ההתעדכנות המתמדת במכשור ובכלים החדשניים ביותר שיש היום המאפשרים לפתור בעיות מורכבות בקלות. אחת הבעיות המורכבות היא איתור נזילות. לא כל אינסטלטור ידע לטפל בבעיה זו ונדרש אינסטלטור מקצועי המתמחה בכך. נזילה יכולה להיראות במקום אחד כשמקור הבעיה הוא באזור אחר. לכן מכשור כמו מצלמה תרמית הוא הכרחי כדי שלא יהיה צורך לשבור את הקיר לאיתור מקור הנזילה וגם כדי להחליף את החלק הפגום בצינור. לסיכום, אינסטלציה היום היא לא מה שהיתה פעם. תזמינו את ש.ש. יסודות בבעיית האינסטלציה הבאה (שכנראה תגיע מישהו…) ותיווכחו בעצמכם!

אינסטלטור מקצועי

אינסטלטור מקצועי – לקוחות ממליצים

אינסטלטור מקצועי הוא בעל מקצוע מיומן ומורשה המתמחה בהתקנה, תיקון ותחזוקה של מערכות אינסטלציה במסגרות שונות, לרבות נכסי מגורים, מסחר ותעשייה. אינסטלטור מקצועי עובר הכשרה מקיפה ולעיתים מחזיק בהסמכות על מנת להבטיח את כשירותו בתחום.

אינסטלטור מקצועי בקיא במגוון רחב של משימות, החל מתיקון נזילות וסתימות קלות ועד לתכנון והתקנה של מערכות אינסטלציה מורכבות לבניות חדשות או שיפוצים גדולים. הוא עובד עם חומרים שונים, כגון נחושת, PVC, PEX וצינורות פלדה, ומשתמש בסט מגוון של כלים, כולל מפתח ברגים, חותכי צינורות וציוד הלחמה.

מעבר לכישוריהם הטכניים, אינסטלטור מקצועי נותן עדיפות לבטיחות, תאימות לקודים ושיקולים סביבתיים בעבודתם. הוא בקיא בקודי הבנייה והתקנות המקומיים, ומבטיח שכל ההתקנות והתיקונים עומדים בתקנים הדרושים. מומחים אלו ממלאים תפקיד חיוני בשמירה על בריאות הציבור והיגיינה על ידי שמירה על גישה למים נקיים וסילוק שפכים יעיל תוך מזעור ההשפעה הסביבתית של מערכות האינסטלציה.