חדר האמבטיה הוא חדר בו אנו מכינים את עצמנו לקראת היום החדש או נרגעים ומתארגנים לקראת שינה. בין אם מדובר במקלחת מרעננת או אמבטיה מרגיעה, חשוב שחדר האמבטיה יכלול את כל מה שנחוץ לנו, שהחלל יהיה מאורגן ומעוצב  וגם שמערכת האינסטלציה תפעל כפי שצריך. חדר אמבטיה הכולל שירותים ומקלחת או חדר שירותים ומקלחת מופרדים הם חדרים הדורשים תשומת לב מיוחדת בגלל הסביבה הלחה והחמה. שיפוץ שירותים ומקלחת משדרג באופן משמעותי את איכות ורמת החיים. ניתן לבצע שיפוץ שירותים ומקלחת שהוא חלקי או שיפוץ מלא. בכל מקרה חשוב לפנות לקבלן המתמחה בכך. חברת ש.ש. יסודות בהנהלת הקבלן שי ששון עוסקת בשיפוצים ובכל הקשור לאינסטלציה כך שהשיפוץ נעשה לשביעות רצון הלקוחות.

שיפוץ שירותים ומקלחת – לא רק קרמיקה חדשה

לרוב אנו פונים לעשות שיפוץ שירותים ומקלחת מסיבות עיצוביות יותר מאשר מסיבות פונקציונליות ורק כשהשיפוץ מתחיל מגלים שהשיפוץ הנדרש הוא מקיף יותר. במיוחד בדירות ישנות מומלץ, אם כבר חשבתם על שיפוץ שירותים ומקלחת, לבצע החלפה של מערכת האינסטלציה. היום החומרים מהם עשויה הצנרת עמידים משמעותית לעומת החומרים בהם השתמשו לפני 30-40 שנה כך שההחלפה תחזיק למשך שנים. מעבר לכך כדאי להתייעץ עם הקבלן או המעצב אם ישנו בריצוף, החיפוי והכלים הסניטריים שאתם קונים. היום ישנו מגוון רחב משל אפשרויות, עיצובים, גדלים וחומרים. קבלן המתמחה בשיפוץ חדרי אמבטיה ידע לייעץ לכם ולכוון.

איך לבחור קבלן לשיפוץ?

שיפוץ שירותים ומקלחת צריך להיות מסודר ומאורגן. לכן כדאי לפנות לקבלן המתמחה בשיפוצים בכלל ובאינסטלציה. בחירת חברה המתמחה גם בשיפוצים באופן כללי וגם באינסטלציה תחסוך את הצורך למצוא בעל מקצוע לכל תחום: אינסטלטור, רצף, חשמלאי וכו'. כך אתם יכולים להיות בראש שקט ולדעת שכל חלקי השיפוץ מאוגדים יחד. חשוב לבחור קבלן מורשה הרשום בפנקס הקבלנים. כך אתם יודעים שהוא נמצא בפיקוח המדינה. כאמור בחרו קבלן המתמחה בכל מרכיבי השיפוץ. בדקו את המחיר שהוא מציע, כיצד בנויה הצעת המחיר, האם היא מסודרת, ברורה ומראה על שקיפות. בדקו מה הלו"ז לביצוע העבודה ואם ניתן חפשו המלצות. רוצים לחדש ולשפץ את חדר השירותים והמקלחת? חברת ש.ש. יסודות תבצע עבודה מקצועית ומהירה.